LAMPA TULPA 02

lampa 02 a.jpg

Tulpa 02 to lampa o delikatnej bryle przypominającej meduzę, która w ciemności ukazuje swoja drapieżną naturę. Naturalne, organiczne kształty za dnia, nocą stają się dzikie i nieposkromione.

To jaką stronę Tulpy wyeksponujesz zależy od Ciebie. Dobierając kolor oświetlenia i oprawy, jesteś w stanie dopasować Tulpę do swoich oczekiwań. Intrygująca i przykuwająca uwagę, subtelna i dzika zarazem - Tulpa to niepowtarzalne uzupełnienie twojego wnętrza, obok którego nie można przejść obojętnie.

WYMIARY: 660 x 230mm (bez kabla)
DO WYBORU: rodzaj struktury (drewno dębowe lub malowany na dowolny kolor MDF), kolor neonu, kolor kabla

W naszych lampach wykorzystujemy technologię LED Neon Flex - „neony” wykonane z tworzywa sztucznego przypominające wyglądem tradycyjne szklane neony i dające ten sam efekt. Co ważne, Neony Flex dzięki swojej obudowie są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne (są całkowicie wodoodporne), nie zawierają również szkodliwych substancji, co sprawia, że są bardzo bezpieczne i można bez obawy korzystać z ich światła we wnętrzu.

Do każdej lampy dodajemy zasilacz 12V.

Interesują Cię inne wymiary, albo kształt nóg? A może wolisz wersję stojącą? Nic trudnego! Napisz do nas z prośbą o spersonalizowany projekt.

Każda lampa wykonywana jest ręcznie na zamówienie klienta i wyceniana indywidualnie.

W celu wyceny i zamówienia prosimy o KONTAKT.

lampa 02 b.jpg

lampa 02 c.jpg

lampa 02 d.jpg

lampa 02 e.jpg

lampa 02 f.jpg

lampa 02 g.jpg

30.jpg

POWRÓT