LAMPA TULPA 01

lampa 01 a.jpg

Tulpa 01 to lampa o agresywnym kształcie pazura, która w ciemności ukazuje swoją delikatną naturę. Subtelne, świecące, organiczne kształty zbudują niepowtarzalną atmosferę w każdym pomieszczeniu - czy w domu, czy w lokalu.

To jaką stronę Tulpy wyeksponujesz zależy od Ciebie. Dobierając kolor oświetlenia i oprawy, jesteś w stanie dopasować Tulpę do swoich oczekiwań. Intrygująca i przykuwająca uwagę, subtelna i dzika zarazem - Tulpa to niepowtarzalne uzupełnienie twojego wnętrza, obok którego nie można przejść obojętnie.

WYMIARY: 660 x 230mm (bez kabla)
DO WYBORU: rodzaj struktury (drewno dębowe lub malowany na dowolny kolor MDF), kolor neonu, kolor kabla

W naszych lampach wykorzystujemy technologię LED Neon Flex - „neony” wykonane z tworzywa sztucznego przypominające wyglądem tradycyjne szklane neony i dające ten sam efekt. Co ważne, Neony Flex dzięki swojej obudowie są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne (są całkowicie wodoodporne), nie zawierają również szkodliwych substancji, co sprawia, że są bardzo bezpieczne i można bez obawy korzystać z ich światła we wnętrzu.

Do każdej lampy dodajemy zasilacz 12V.

Interesują Cię inne wymiary, albo kształt nóg? A może wolisz wersję stojącą? Nic trudnego! Napisz do nas z prośbą o spersonalizowany projekt.

Każda lampa wykonywana jest ręcznie na zamówienie klienta i wyceniana indywidualnie.

W celu wyceny i zamówienia prosimy o KONTAKT.

lampa 01 b.jpg

lampa 01 c.jpg

lampa 01 d.jpg

lampa 01 f.jpg

23.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

LAMPA KOLOR DETAL.jpg

LAMPA CZERW RAZEM.jpg

LAMPA KOLOR RAZEM.jpg

POWRÓT